İzmit Gergi Tavan

İzmit Gergi Tavan | Kocaeli Tadilat TamiratGerme Tavan, iki temel bileşenden oluşan asma tavan sistemidir. Bir çevre şeridi ve ize uzanan ve klipsleyen hafif bir kumaş membran. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler farklı şekillerde kullanılabilir. Günümüzün germe tavanları, hafif bir PVC membran ve bir iz kullanan asma tavan sisteminden oluşmaktadır. PVC membran mükemmel kusursuz tavan sağlamak için gerilir ve rayın içine geçirilir. Mevcut tavanın üzerine gerilebilir bir tavan monte edilmiştir. Bu sebeple kurulum için büyük bir zorluk yoktur. Gergi tavanın görünümü basitçe sıradan tavanla karşılaştırılamaz; Başka herhangi bir tavan sistemiyle elde edilemeyen en iyi görünüm ve mükemmelliği sunar. Germe tavanlar, özel bir arka plan desteği kullanarak her türlü aydınlatma armatürü, ızgara ve sabitleme noktalarının birleştirilmesiyle oluşur.

Esnek bir tavan, tamamen kusursuz olan ve membran üzerine baskı yapabilen sonsuz tasarım imkânları sunan mükemmel seviyede bir yüzey sunar. 10 yıl garantili olarak, yıpranmayacak, lekelenmeyecek ve boya gerektirmeyecek bir tavanı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Gergi kumaş dekor ürünlerimiz, etkinlik alanına modern bir görünümüm getirir. Her şeyin kendi etkinlik temanıza göre düzenlenmesi gerektiğine inanıyoruz ve kumaş rengini ve desenini kendinize göre belirleyebilirsiniz.

Tüm stilize palmiye ağaçları, dalga duvarları, şerit duvarlar, büyük boy lambalar ve spandex yelkenler, mekânı ve etkinlik vizyonunuzu karşılamak için birden fazla yükseklikte ve genel boyutlarıyla yapılabilmektedir.

  • İzmit Gergi Tavan olarak fiyatlarımızı ve kalitemizi görmeden karar vermeyiniz.
  • İzmit Hazır Gergi olarak ihtiyaçlarınıza farklı çözümler sunalım.
  • İzmit Gergi Tavan olarak banyolarınıza şıklık katalım.