Kocaeli Anahtar Teslim Tadilat

Kocaeli Anahtar Teslim Tadilat | Kocaeli Tadilat TamiratBütün bir evi yenileme için genelde yapılanlar şunlardır:

1. Tasarım ve Planlama: Önce yapılacak işin iyi bir planının yapılması gerekir. İyi bir tasarımın yapılmasının akabinde icraata başlanabilir.

2. Çatı, Temel Su Sorunları, Dış Cephe ve Pencereler: Tavan değişimi veya onarımı. Su sızmasının durdurulması, cephe kaplaması ve camların takılması ya da onarılması. Önce büyük projeler yapılmalı sonra diğerleri. Temeli emniyete alın. Zayıflamış duvarlar, kirişler ve taşıma kirişleri gibi alanlarda temel onarımları yapın. Tavanı onarın veya değiştirin. Gelecekteki tadilat çalışmalarını tehdit edebilecek ağır hasarlı pencereleri değiştirin. Ciddi şekilde hasar görmemişse, işlemi daha sonra için bırakın. Dış kaplama, su sızmasına izin verecek kadar hasarlıysa, dış yüzeyi onarın veya değiştirin. Ciddi şekilde hasar görmemişse, işlemi daha sonraya bırakın.

3. Yıkım: Daha sonraki projelerle değiştirilecek olan evin bölümlerinin yıkılması ve elden çıkarılması. Evin tadilatı yapılacak alanlarının tümünü veya bir kısmını dikkatlice yıkın.

4. Yapısal Marangozluk: Alçıpen, yeni veya taşınmış duvarlar, pencereler, kapılar, vb. Hareketli duvarlar, yeni duvarlar inşa etmek, pencere açıklıklarını önemli ölçüde genişletme, yeni kapılara delik açmak (veya mevcut kapıları çıkarmak).

5. Kanal İşleri, Elektrik ve Tesisat: Duvarlar ve tavan açıkken kurulması gereken hayati hizmetler. Yalıtımın duvarlara ve tavana döşenmesi. Duvarlara ve tavan arasına cam elyaf izolasyonu yerleştirin, yalıtım hızlı ilerler.

7. Alçıpen Duvarları alçıpen ile kapatmak: Asmak ve zımparalama yapmak. Elektrik denetçisinden (ve belki sıhhi tesisat denetçisinden) yapılan ikinci bir inceleme, duvarları kapatmak için size yol gösterici olacaktır.

Kurutucular, kuru duvar bileşiğini uygular ve bileşiğin kurumasını bekler. Kuruduktan sonra pürüzsüz bir şekilde zımparalarlar. Bazen, pürüzsüz bir yüzey elde edene kadar işlemi tekrarlarlar.

8. İnce Marangozluk: Destekleyici olmayan marangozluk, süpürgelikler, kalıplama, pencerelerin ve kapıların etrafındaki süslemeler, yerleşik elemanlar (kitaplıklar, kahvaltı köşeleri vb.) Kaliteli marangozlar evinize dokunuşla son verir.

9. İç Boyama, Duvar Kâğıdı ve Diğer Yüzey İşlemleri: İç duvarların boyanması, duvar kâğıdının asılması, boyanın kalıplanması ve süslenmesi, lekelerin boyanması ve kaplanması. Önce boyamak, zemin zımpara makinesinin duvarlarınızı çizebileceği anlamına gelir.

10. Döşeme, Laminat Parke, Fayans, Ahşap İşleri: Yenileme sürecinde döşemeyi olabildiğince geç monte etmek, döşeme yüzeyinizi ciddi hasarlardan kurtarır.

11. Siding Ve Oluklar Evin Dışındaki Çalışma: Ev çoğunlukla bittiğinde, güvenlidir.

Kocaeli Anahtar Teslim Tadilat olarak her türlü tadilat ve tamirat işlerini itinayla yapmaktayız.