Kocaeli Boya

Kocaeli Boya | Kocaeli Tadilat TamiratGenel bina işleri, iç dekorasyon, onarım ve tadilat, boya, su yalıtım kurulumu gibi geniş hizmet yelpazemiz, müşterilerimize hızlı geri dönüş süreleri ve daha iyi maliyet verimliliği sunmaktayız.

Üstlendiğimiz projelerden edindiğimiz tecrübeyle, yürüttüğümüz her projeyle zamanında teslimat sağlama bilgi ve becerisine sahibiz.

Yaptığımız her projede, en çok istenen sonuçları sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Eviniz için boya renklerini seçmek zor olabilir. Uzman ekibimiz eviniz için doğru renkleri seçmenize yardımcı olmaktadırlar. Genelde renkler için kişisel tercihlerinizi ve elde etmek istediğiniz estetiği araştırırlar. Ek olarak, bir iç tasarımcı da renk seçerek seçim yapabilir.

Evinizin içini boyamak, kolay bir yoldur. Profesyonel ekibimiz, boyayı en yeni araçları kullanarak uygulayabilir. Eviniz için bir renk seçebilir veya birkaç farklı renkle çalışabilirsiniz.

İç boyama gibi, evinizin dışı da basit bir boya işi ile mevcut boyayı sıyırır ve yüzeyi yeni bir boya katına hazırlar ve astarları uygular. Farklı boya renkleriyle beraber değişik desenler uygulanabilir.

Parmaklıklar, görünüşünü geliştirmek dış etkenlerden korunmalarına yardımcı olmak için çitlerinizi boyayabilirsiniz. Çit boyaması en yaygın olarak bir püskürtme tabancasıyla yapılır. Kereste en çok kullanılan çit malzemesidir ancak beton ve sıva da boyanabilir.

Çatılar ise; boyacılar, kiri temizlemek için çatının ilk kez temizlenmesi ile çatının korunmasını sağlayabilir. Boya uygulaması için havasız püskürtme tabancası kullanılabilir.

Dış ahşap bakımı; bazen evinizin etrafındaki ahşabın bakıma ihtiyacı olabilir. Bir usta temizlikten sonra ahşaba yeni cilalar ve boyalar uygulayabilir. Standart bir parlaklık veya mat görünümün görünmesini istemiyorsanız, özel bir boya seçebilirsiniz.

Sprey boyama; sprey boyama, geniş bir alanı boyamanın en hızlı yoludur. Dış ortam yüzeylerinde sprey boya kullanılması önerilir.