Kocaeli Dış Cephe Boya

Kocaeli Dış Cephe Boya | Kocaeli Tadilat TamiratDış duvarlar için dış cephe boyası kullanmalıyız. Çok çeşitli renklerde ve yüzeylerde duvarlarınızı hava şartlarında zarar görmemesi için gerekmektedir.

Yüzeyin durumu, hangi boya tipinin kullanılacağına karar vermede ve ayrıca yapmanız gereken hazırlık çalışmalarında önemlidir. Eski bir yüzeyi boyuyorsanız, kuru, temiz ve iyi durumda olduğundan emin olmalısınız. Herhangi bir katman, küf, yosunun giderildiği ve paslanmanın zımparalandığı bir alan. Hem en iyi hem de boya işinizin mümkün olduğunca uzun süre dayanmasını sağlamak için astar kullanmanız gerekir.

Su bazlı akrilik duvar boyası genellikle dış duvarlarda kullanılacak en iyi boyadır. Bu boya duvarlarınızı su yalıtmak için mükemmeldir, ancak aynı anda duvarların içinde bulunan nemin buharlaşmasını sağlar ve nem oluşumunu önler.

Akrilik duvar boyası çeşitli renklerde mevcuttur ve dış duvarlarınızdaki son kat olarak kullanılır. Ancak, astar, sızdırmazlık maddesi ve dolgu maddesi dâhil, uygulamadan önce kullanmayı düşünmeniz gereken başka boya türleri de vardır.

Duvarlarınızı boyamanın başka bir yöntemi de, deliklerin doldurulmasını sağlamak için bir taban boyası olarak bir dolgu boyası kullanmaktır. Duvarınızda gözle görülebilir delik bulunmasa bile, yüzey gözenekli ise, üst katınızı uygulamadan önce astar veya dolgu katmanı kullanmanız gerekir.

  • Dış cephe boyasını bizden yaptırmanızı tavsiye ederiz.
  • Dış cephe boya renklerimizi görmenizi tavsiye ederiz.
  • Su geçirmez dış cephe boyası fiyatlarımız karşılaştırınız.
  • İki katlı ev dış cephe boya renklerimize bakınız.
  • Dış cephe boyası nasıl inceltilir ekibimizden öğreniniz.
  • Kocaeli Dış Cephe Boya olarak binalarınıza estetik katalım.