Kocaeli Duvar Kağıdı

Kocaeli Alçıpan | Kocaeli Tadilat TamiratDuvar kâğıdı yapmaya karar verdiyseniz önce ihtiyaçlarınız için doğru duvar Kâğıdı türünü seçmelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli duvar kâğıdı renk ve stilleri vardır. Vinil, mutfak ve banyo gibi çok fazla neme sahip alanlar için idealdir. Yatak odaları ve koridorlar gibi kuru kalan yerler için, dokunmamış kâğıt ve kumaş kullanmak en iyisidir.

Boyamadan veya duvar kâğıdından önce, yüzeyi hazırlamanız gerekir. Bir boya sıyırıcı boyayı çıkarmaya veya bir yüzeyden cilalamaya yardımcı olur. Çeşitli sıyırma seviyelerine uygun derecelerde gelir. Cildinizi ve ciğerlerinizi zararlı kimyasallardan korumak için boya sıyırıcı kullanırken her zaman eldiven ve maske kullanmalısınız.

Duvarlarınız kâğıtla kaplıysa, yeni kâğıdı doğrudan eskimeye mi yoksa mevcut kâğıdı mı çıkartacağınıza karar vermelisiniz. Genellikle eski kâğıdı çıkarmak en iyisidir; aksi takdirde eskimiş desen ve dikişler yeniyi gösterebilir. Bazı durumlarda yeni yapıştırıcılar, eski yapıştırıcı ile reaksiyona girerek her iki tabakanın da çözülmesine sebep olabilir.

Bununla birlikte, eski duvar kâğıdını yerinde bırakmak en iyisidir. Örneğin folyo kâğıtların çıkarılması zordur, çünkü altındaki yapışkanı yumuşatmak için su veya buhar kaplamadan geçemez. Kâğıt düz dikişlerle sağlamsa, püskürme bileşimini dikişler üzerinde düzleştirin ve lateks astarla astarlayın. Koyu kâğıtları örtmek için iki kat astar gerekebilir.

  • Kocaeli’nde duvar kâğıdı arıyorsanız bize müracaat ediniz.
  • Kocaeli Duvar Kâğıdı modellerimizi görmeden karar vermeyin.
  • Kocaeli üç boyutlu duvar kâğıtlarımızı fiyatlarımızı karşılaştırınız.
  • Kocaeli ithal duvar kâğıdı modellerimizi mutlaka inceleyiniz.