Kocaeli Kartonpiyer

Kocaeli Kartonpiyer | Kocaeli Tadilat TamiratAlçıpen esas olarak, alçı katında çeşitli katkı maddeleri içeren ve astar kâğıdının ağırlığını ve mukavemetini değiştiren iki dış astar kâğıdının arasına sıkıştırılmış bir iç alçı tabakasıdır ve bitmiş levhaya farklı özellikler verecektir.

Alçıpen neme dayanıklı alçıpen, akustik alçıpen levhaları güçlü, çok yönlüdür. Hem duvarlar hem de tavanlar için kullanımı kolaydır. Alçıpen levhalarımız hem konik hem de kare stilde, her ikisi de harika fiyatlarla sunulmaktadır, bu sayede kendiniz için en uygun fiyatı seçebilir ve ideal bir sonuç elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda size büyük miktarda indirim ve uzman tavsiyesiyle, alçıpen gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Alçıpen levhalarımız hem konik hem de kare stilde, her ikisi de en ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır.

Alçı, az miktarda su içeren kristallerden oluşur. Alçıpen, özellikle konuşma ve müzik gibi havadaki sesleri, gürültü iletimini azaltmak için iyidir. Standart alçıpen çoğu ortam için ideal olsa da, sürekli ıslak koşullarda kullanılmamalıdır. Mutfaklarda, banyolarda ve benzeri ıslak alanlarda, çekirdekte silikon katkı maddeleri ile özel olarak tasarlanmıştır.

Cam elyaf takviyeli bir alçıpen astar kâğıdı ile yapılmamıştır. Bunun yerine, levhalar her yüzeyin hemen altında cam elyaf katmanlarıyla güçlendirilir. Bu, iyi yönlü performans, yüksek kaliteli dayanıklı sıva kaplaması sağlar ve kavisli yapılarda kullanım için kolayca bükülmelerini sağlar. Kumaşlar ve benzerleri gibi yarıya maruz alanlar için mükemmeldir.

En yaygın alçıpenler, konik kenar veya kare kenar seçeneği ile birlikte gelir. Konik kenarlı levhalar, birleştirme veya sıyırma işlemleri için idealdir, kare kenar genellikle dokulu yüzeyler için kullanılır.

Alçıpen genellikle bugün konutlarda kullanılan standart 600 mm saplama aralığına uyacak şekilde tasarlanmış 1200 mm genişliğinde levhalar halindedir.

Çoğu standart alçıpenin bir fildişi yüzü ve bir kahvesi vardır. Fildişi yüzündeki astar sıva için özel olarak tasarlanmıştır, alçı kahverengi ters yüze uygulanmamalıdır. Kâğıt gömlekleri genellikle geri dönüştürülmüş kâğıttan yapılmış olup çevre için büyük bir artı sağlar.

  • Kocaeli Kartonpiyer duvar ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.
  • Kocaeli kartonpiyer tavan modellerimizi görünüz.
  • Kocaeli stropiyer kartonpiyer modellerimizi en ekonomik imkânlarla sunuyoruz.
  • Kocaeli ev kartonpiyer modellerimizle hizmetinizdeyiz.
  • Kocaeli kartonpiyer perdeliklerimiz farklı modellerle hizmet vermekteyiz.